Menu:
kulka Strona główna
kulka O Firmie
kulka Oferta
kulka Usługi
kulka Serwis
kulka Poczta
 
Inne opcje:
kulka Kontakt
kulka Chcesz zapytać ?
 
Napisz do nas:

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat naszego serwisu. Co trzeba zmienić, a co należałoby dodać? Napisz koniecznie jakich informacji oczekujesz?
...
kompas@kompas.net.pl

Rozmiar: 470 bajtów

SIECI KOMPUTEROWE

Jednym z głównych profili działalności naszej firmy jest budowa oraz opieka nad sieciami i systemami informatycznymi. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i konfiguracji systemów informatycznych. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi obejmujące projekt, wykonanastwo i konfigurację sieci komputerowych. Do budowy naszych sieci wykorzystujemy najlepszy sprzęt oraz oprogramowanie renomowanych firm światowych takich jak ALCATEL, 3M, MOLEX.  Więcej na temat sieci komputerowych ...


WDROŻENIA OPROGRAMOWANIA

Obszarem działalności do którego przywiązujemy szczególną uwagę są wdrożenia oprogramowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo programy skierowane zarówno do mniejszych zakładów usługowo handlowych autorstwa firm INSERT (Subiekt, Rewizor, Kasiarz) jak również programy dla firm większych.


SERWIS INFORMATYCZNY

Jako nieliczni na rynku oferujemy kompleksową obsługę firm w zakresie serwisu i administrowania systemami informatycznymi. Oferujemy Państwu usługi związane z obsługą i opieką nad systemami komputerowymi i urządzeniami peryferyjnymi w firmach. Jesteśmy wstanie przejąć odpowiedzialności za informatykę w Państwa firmie. Obniża to znacznie koszty utrzymywania wykształconego personelu przez klienta i pozwala na bardziej elastyczne zarządzanie wykorzystaniem informatyki w osiąganiu celów firmy.

Nasza oferta zawiera:

   -serwis wyjazdowy u klienta
   -administrowanie oraz naprawy konfiguracyjne
   -opiekę informatyczną w zależności od podpisanej umowy serwisowej
   -szybką reakcję na awarię
   -upusty przy modernizacji i rozbudowie systemu informatycznego w Państwa firmie
   -diagnozowanie i usuwanie uszkodzeń sprzętu i sieci
   -konserwacja sprzętu komputerowego (drukarki, komputery,monitory i inne)


SYSTEMY SERWERÓW

Nasza firma poleca Państwu profesjonalne projektowanie, realizację i administrowanie sieciami lokalnymi i systemami serwerowymi. Dla klientów zainteresowanych systemami sieciowymi mamy w ofercie wszechstronne usługi związane z tą dziedziną. Kompleksowa budowa sieci komputerowych wyposażonych w najnowszego typu oprogramowanie zarządzania serwerami. Proponujemy Państwu także pełną konfigurację i administrację serwerów wszelkiego typu opartych na systemie Linux:

   -serwery WWW,
   -serwery pocztowe,
   -serwery FTP,
   -serwery baz danych,
   -serwery kont shell'owych,
   -firewall'e.


MODERNIZACJE

Jeśli Twój komputer lub sieć informatyczna w Twojej firmie nie spełnia już stawianych przez Ciebie wymagań, nie musisz kupować nowego sprzętu. Zgłoś się do nas, a my szybko i tanio zmodernizujemy wszystko co będzie konieczne byś nie musiał się matwić o to czy Twój sprzęt podoła wyzwaniom współczesnej informatyki. Oferujemy też bieżącą analizę zasobów posiadanego sprzętu, jego stanu technicznego i wymaganych zmian dostosowując system informatyczny do aktualnych potrzeb.

Do góry


Strona główna | O Firmie | Oferta | Usługi | Serwis | Poczta

Copyright © Kompas All Rights Reserved
Webmaster JW