Menu:
kulka Strona główna
kulka O Firmie
kulka Autoryzacje
kulka Oferta
kulka Usługi
kulka Serwis
kulka Poczta
 
Inne opcje:

kulka Kontakt
kulka Chcesz zapytać ?
 
Napisz do nas:

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat naszego serwisu. Co trzeba zmienić, a co należałoby dodać? Napisz koniecznie jakich informacji oczekujesz?
...
kompas@kompas.net.pl


CDN XL

    System CDN XL jako zintegrowany system informatyczny pozwalający na gromadzenie i przetwarzanie dużej ilości danych, adresowany jest do dynamicznie rozwijających się firm stosujących najlepsze standardy obsługi klienta. Dzięki możliwości pracy on-line odległych stanowisk system CDN XL jest dobrą propozycją dla firm wieloodziałowych. Graficzny interfejs zgodny z 32-bitowymi wersjami systemu Windows, integracja z aplikacjami Microsoft Office i internetem a także współpraca z bazami danych klasy SQL (MS SQLServer 7.0) były podstawą uzyskania certyfikatu "Designed for Microsoft Back Office". Rozmiar: 5747 bajtów

Otwartość systemu CDN XL wyraża się możliwością współpracy z innymi aplikacjami zarówno jako serwer tych aplikacji jak i ich klient. Tak więc CDN XL integruje się z dowolnym systemem poczty elektronicznej, MS Excel może importować i prezentować dane, Visual Basic daje możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje (plug in) itd. Mechanizm ODBC oraz funkcje CDN XL API dają integratorom systemu mocne narzędzia dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

System CDN XL można podzielić funkcjonalnie na kilka podsystemów. Niżej prezentujemy listę obecnie dostępnych modułów.

Moduł Administracyjny
Moduł Handlowy
Moduł Zamówienia
Moduł Zamówień Internetowych iZam
Moduł Księgowy
Moduł Środki Trwałe
Moduł Analizy
Moduł Import
Moduł CRM
Moduł Produkcji-Kompletacji
Moduł Kontrolingu
Obsługa sprzedaży mobilnej
Raportowanie

Strona główna | O Firmie | Autoryzacje | Oferta | Usługi | Serwis | Poczta

Copyright © Kompas All Rights Reserved
Webmaster JW